محل تبلیغات شما

از بالای برج پطروس در مای میشه برج دبی یا خلیفه را  دید این برجها واقعا بزرگه  البته  اگر  کسی  می  خواهد از  برج بای  روی  ان  بلندترین  ارتفاع برج بزرگ  خلیفه را  ببیند حتما باید  هر  روز  آب  هویج  خورده  باشه و هوا هم  صاف  صاف  باشه  تا اگر  ماشینی  در  حال  حرکت است  ببیند  شوخی  کردم  چنین  چیزی  بیشتر  به  جوک  شباهت دارد  تا  واقعیت  جوکهای  درجه  یک  را  از سایت https://www.armin3d.com  ببینید بلندترین برج دنیا نامش چیست؟ برج 2 قلوی کوالامپور است البته اهرام مصر بلندتر هست  اما  هرمهای مصر که برای  خدایان  زمانهای  قدیم است اهرام هستند که به  دستور شاه و امپراطور انزمان باستانی فرعون ساخته شده برج پطروناس در کشور مای است که نسبت به همه  برجهای  جهان  بزرگتر است  فاصله برج مای از  نظر  ارتفاع  نسبت به خانه  من مانند  یک  مورچه  در  مقابل  فیل  است حانه من ویلایی هست که  بلندترین  ارتفاع ان که  آنتن خانه هست  3 متر است  بعد از برج مای برج دوبی در امارات است بعد از برج  خلیفه  برج جدید  آمریکا هست که  اینها همه  نزدیک  ابر هستند اما برجهای  بزرگ  دیگری  نیز  در  جهان  هستند مانند  انها  نیز  باز هم  برجهای دیگری  هستند  که  زیاد هم  نسبت به برج  مای  کوچک نیستند 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها