محل تبلیغات شما
  سفارش خرید بادام زمینی را بده برایت بفرستم حتی 5 کیلو هم بخواهید می فروشم برایتان پست می کنم  با قیمت مناسبسفارش خرید بادام زمینی را بده برایت بفرستم با قیمت مناسبنزدیک به 100 سال پیش در آستانه اشرفیه بادام کشت میشد اصلا این شهر معروف به بادام زمینی و برنج است بادام زمینی را مستقیم از تولید کننده بخرید ارزان بخرید فروش کنید سود ببرید الان وقت خریدن بادام هست تا عید زمان زیادی نمانده .سفارش خرید بادام زمینی را بده برایت بفرستم با قیمت مناسب بهترین و مرغوبترین را بخرید و به مشتری هایتان بفروشید. تا مشتری های شما  همیشه از شما خرید کنند اگر  قصد خرید بادام زمینی را دارید و فروش بالا را می خواهید بهتر است بادام زمینیدرجه یک را بخرید فروش کنید از فروش خود لذت ببرید. اگر من بادام زمینی خوب درجه 1 را به شما بفروشم ان هم از همه جا  ارزانتر شما از من بیشتر خرید می کنید و باز هم بیشتر و بیشتر از دفعات قبل از من خرید می کنید. زیرا شما نیز فروشنده هستید مثل من می خرید می فروشید اگر قصد خرید بادام زمینی ان هم از گیلان از شهر بادام زمینی آستانه اشرفیه را دارید به من امیل بزنید یکبار خرید کنید همیشه مشتری من خواهید شد فقط یکبار. امیل بزنید nikgoot@gmail.com   قیمت را به شما می گویم اگر بادام زمینی را خریدید خوشتان امد دوباره بخرید و بفروشید     بادام زمینی برای مبارزه با افسردگی:
علت اصلی افسردگی سطوح پایین سروتونین است.تریپتفون موجود در بادام زمینی ها، ترشح مواد شیمیایی را افزایش می دهد و در نتیجه به مبارزه با افسردگی کمک می کند. در نظر گرفته می شود برای جلوگیری از این بیماری های خطرناک، حداقل دو قاشق سوپ خوری کره بادام زمینی هفتگی به تناسب و سلامت کمک می کند.

بادام زمینی منبع ویتامین ب است:
مصرف 1.5 اونس روزانه بادام زمینی ممکن است خطر بیماری های قلبی را کاهش دهد. بادام زمینی ها غذای سالمی هستند و منبع خوب ویتامین ب هستند.

بادام زمینی برای محافظت در برابر بیماری های عصاب از جمله آایمر:
بادام زمینی ها سرشار از نیاسین است وافرادی که غذاهای غنی از نیاسین (ویتامین ب3)می خورند، یعنی ویتامین ب3 احتمال کمتری دارد که اختلالات مربوط به حافظه نظیر بیماری آایمر را بگیرند. نیاسین در کره بادام زمینی وجود دارد به بهبود چنین سلول های عصبی کشنده کمک می کند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها